Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişler için kredi kartı ile ödeme işlemini sitemize entegre şekilde çalışan güvenli ödeme altyapısı ile IYZICO üzerinden taksitli veya peşin ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

dekoritim

Ödemenizin onaylanması sonrasında teslimat adresinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri 7 (Yedi) gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik ve satınalma bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 (Üç) gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Dekoritim.com'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Dekoritim.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 7 (Yedi) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 (Yedi) gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise dekoritim.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.İade ve değişim taleplerinizi sitemizin "İletişim" sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.